Zlý sen...?

10. února 2011 v 17:12 | Miyuš~
Pro moji nejmilejší,nejkrásnější,nejhodnější,nejperverznejší nee-chan ♥
Upozornění: Neboť jsem se kapet rozjela,doporučuji asi tak 15+ ^^"

Přemýšlím o svojí budoucnosti.Nevím proč,ale potřebuji si ji pořádně promyslet,každý krok,každý boj,každý svádění,prostě všechno.Jenže mě nenechají.Její oči mně nenechají na pokoji,furt na ně myslím.Co by jen oči,ale i ta její postava,už na ni jen pomyslím,a jsem hned vzrušený.Do háje.

"Sasukeee-kun!" Otočím se za tím upištěným hlasem.Stačí ten hlas,a už vím,kdo to je.Sakura.Zase něco chce.Pch...
"Co je?" Odpověděl jsem nepřátelsky.Nepatřila mezi moje kamarády,ale když to tak promyslím,nemám žádné přátelé.Možná Naruto...ten ví,jak jsem se  v dětství cítil,ale i tak..spíše ne..
"Kakashi-sen..." Dál nedomluvila,neboť jsem co nejrychleji vypadl.Co mi je po něm a po nějakém týmu?Neměl jsem od Orochimara odcházet.Ale kdybych neodešel,nepotkal bych ji...mmm..už zase!Nesmím na ni myslet,ale ty ouška a ocásek...Dívám se dopředu a skáču po budovách.Proč je ta Konoha tak strašně nudná? Sakra...
"Nyuu-chan..pomůžete mi?" Ozval se z dálky starý hlas.
"Hai." Odpověděla. Zapoměn sem se zmínit o jejím hlase.Tak sametový,dokáže pohladit,ale když se naštve,zní tak..rajcovně...mám se jít podívat..?
Seskočil  z budovy a k hlase té svůdné Uchihovic holky jsem došel po svých.Samozřejmě,nešel jsem až k ní.Nejsem hloupý.Přimhuřuju oči,abych viděl s čím pomáhá.
Zdá se,že pomáhá s kytkama staré paní.Sleduju její křivky,ocas.Když stará paní zašla,vyskočil jsem z úkrytu přímo před ní.

Lekla se,jak jinak.
"Sasuke...Sasuke-kun,co tady děláte,um..?" Ucovla předemnou.
"Přišel jsem za tebou..." odpověděl sem a olízl si vzrušeně rty.." snad ti to nevadí..?"
"Odejděte.." Udělala další krok do zadu.
"Ne..bez tebe ne.."Ušklíbl jsem se,přiskočil k ní,chytil ji a přehodil přes rameno. "Děláš mi až moc velký chutě.."
"Pomoooooc!Puste mě!...Slyšíte?........Sasuke-kun!" Smál jsem se.Už i proto,že ji ta stará bába nijak pomoci nemohla,byla polohluchá.Agresivně vrtěla ocasem,což mě opět vzrušovalo.
Na nic sem nečekal a unesl si ji pěkně do svého "bunkru". Cestou ovšem dělala velké potíže,takže jsme tam došli až k večeru,tím líp.

Když se blížila pozdní noc,hodil jsem ji surově do suchého listí.
"Zůstaň tu.." Zavrčel jsem a odešel z jeskyně pryč. Nečekal sem,že zůstane,musela by být hloupá.Ale zůstala... Přinesl jsem dřevo,aby bylo aspoň trochu teplo..ikdyž sem únosce,dokážu se i postarat o s voje rukojmý,ale až si od nich vezmu to,co chci..

"Proč tu sem..?" špitla ustrašeně.
"To uvidíš až za chvíli...mm.." šel jsem dozadu a začal se vyslíkat.Zřejmě pochopila,co se chystám udělat hned po tom,jak jsem odhodil svou bílou košili na zem.
"N..nechcete udělat..t..t.to..c o si myslím,že ne...?" Zakoktala a sklopila ouška.
"Ale jo...uvidíš,pokud se nebudeš bránit,bude se ti to líbit..." Podíval jsem se na ni přes rameno.."..takže pššt..nezhoršuj to..i když..mám rád..bojující holky...je to na tobě.."
Jakmile moje oblečení bylo dole,šel jsem pomali k ní.Byla vyděšená,a jakmile se podívala na mé přirození,vykulila oči.
Snažila se plazit dozadu,možná by ji to šlo..kdyby tam nebyla zeď,že? dokážu vybírat místa.
"P...p..prosím ne.." zavzlykala..Chytil jsem ji a strhl ji tričko,začala se bránit...
tím lépe...aspoň si to užiju...Měla nádherná ňadra...je vidět,že patří k Uchiha rodu.
Pak jsem obrátil svoji pozornost na spodní část oblečení. To už začala i kopat...to ji moc nepomohlo,byl jsem nadržený..a hodně..jakmile něco chci,taky to dostanu,a ona byla to ,co jsem chtěl...byla nahá..nádherná..
vzal jsem ji za nohy astáhl na záda i přes její zábrany..když jsem si klekl,podařilo se ji kopnout mě mezi nohy. Ovšem,nebylo to silné,takže to byla lehká bolest,která rychle odezněla..Vrazil jsem ji,ale to ji i tak nezastavilo...lehl jsem si na ní...
začala mě tahat za vlasy a škrábat a štípat na zádech....ústama jsem si dobyl její..moje ruka okamžitě chytila prso a začala ohmatávat... jazyk jsem ji vrazil hluboko do krku,takže skoro nemohla dýchat,ovšem bránit se dokázala stále,....bolelo ji to  a mě to těšilo...když jsem si užil její pusy dost,přešel jsem na krk...svoje záda jsem neřešil..byli do krve poškrábaný...
"Nechmě..!!" štěkla po mě a vrazila mi facku...podívál jsem se na ní a vrazi ji pro změnu pěstí ...ale ne moc,aby neomdlela nebo abych ji neublížil..zatím..když sem si dohrál..přešel jsem k prsům,kousal jsem,olizoval a líbal...nelíbilo se jí to...a to mi nevadilo,hlavně že se to líbilo mě..musel jsem toho nechat,moc se rozmachovala rukama..vstal jsem a přinesl provaz a následně ruky ji zavázal..a nohy k tomu...zasmál jsem se tišše..ta bezbranná kočička...uši měla sklopené a ocas stáhlí..chytil jsem ji za její vlasy a násilím ji svůj úd strčil do pusy..snažila se ho vyplivnout,ale jak moc sem tlačil,poznala,že nemá absolutně žádnou šanci..rozhodla se pro jediný řešení...pořádně mě do něj kousla...byla to silná bolest,myslel jsem,že ji na místě zabiju..ale neudělal jsem..zas takovej hajzl nejsem..jen jsem ji zmlátil,takže poznala,že být neposlušnou se ji neoplácí..po chvíli,kdy bolest mizela,strčil jsem ji ho tam znovu..tentokrát udělala to,co jsem chtěl..vykouřila mi ho..takovej zážitek..mm..ani nedokážu popsat...udělal jsem se jí do pusy..asi poznala,že kdyby moje semeno vyplivla,dostala by znovu,a tak poslušně spolkla..
Opět jsem ji položil na zem a tvrdě do ni vnikl...hodně rychle jsem přirážel...nejsem žádnej romantik,takže to čekat nemohla...mohla jenom řvát bolestí,kterou jsem ji způsoboval...
bylo vidět,že se snaží počítat minuty do toho,než se uspokojím abych ji nechal..brečela... 
po pár minutách jsem se opravdu udělal,ale nechtěl jsem,aby si ulevila... zbýval její zadeček...ten,který ji zdobí nádherný ocásek..otočil jsem ji agresivně a vrazil ho do ní vší silou...bolestí vykřikla...své rychlé a tvrdé pohyby jsem opakoval,než sem vyvrcholil...pak jsem ji odhodil jako kus hadru ,oblékl se a nahlas jsem se smál cestou ven....
ona ležela v koutě,tišše plakala a třásla se....a chtěla,aby to byl jen zlý sen..noční můra...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 × Nyuu adn Miyuš ♥ SB × × Nyuu adn Miyuš ♥ SB × | Web | 10. února 2011 v 17:25 | Reagovat

**e** Sexýýýý ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama